Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
44 posty 46 komentarzy

Wrocławski Komitet

Wrocławski Komitet - Wrocławski Komitet Patriotyczny serdecznie zaprasza wszystkich patriotów, którzy chcą aktywnie działać na rzecz zjednoczenia Narodu Polskiego i naprawy Rzeczypospolitej: kontakt@wroclawskikomitet.pl

Dzień Narodzin Chrystusa Króla

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Członkowie Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego, Delegaci i Przedstawiciele Konwentu Narodowego Polski, Drodzy Patrioci,

 

  Przed nami kolejne Święta Bożego Narodzenia i kolejny Nadprzyrodzony Czas szczególnej Nadziei. Na padół ziemski zstępuje Syn Boga Żywego, oblekając się w człowieka, po to, aby go zbawić i rozewrzeć przed nim bramy żywota wiecznego. A zatem jeżeli to było możliwe, to i wszystko inne jest możliwe!!!

I zjednoczony Naród Polski, i Wolna Polska stać się mogą.

Rozpamiętujmy ten Nieogarniony Cud przy wigilijnym stole i miejmy pewność, że przed nami otwarta została droga do rzeczy po ludzku niewykonalnych, których, ani wyobraźnia człowieka nie jest w stanie dosięgnąć, ani rozum pojąć. Od tej pory, wędrujemy przez pokolenia niezwykłym szlakiem, rozpostartym miedzy Niebem a ziemią, znosząc trudy naszego doczesnego bytowania, których skutki opieczętował Bóg swoim przyjściem, dając im perspektywę wieczną i wartość nieprzemijającą.

Panie Jezu ty wiesz, że pragniemy Cię zawsze jak najlepiej przyjąć na Polskiej Ziemi i ugościć, chociaż dzisiaj bardziej biedą naszą, niż jakimkolwiek zbytkiem przyjdzie nam Ciebie przywitać; bardziej głodem niż zastawionym stołem podjąć.

Synu Boży, gdybyś dzisiaj narodził się w Polsce, zwyrodniali urzędnicy odebraliby Ciebie twojej Matce i Józefowi, bo byli zbyt biedni. Rozbiliby Twoją Świętą Rodzinę i zniszczyli Twój ziemski dom. Tak właśnie, bez żadnych zahamowań, wielopokoleniowe hordy wcielonego zła, okupujące od lat naszą Ojczyznę postępują z Rodzinami Polaków - z Polskimi Domami, które coraz bardziej ubogie i bezbronne, stają się łatwą pastwą szatańskiej lichwy i mafijnych prześladowań.

Przychodzisz Panie do Narodu Polaków, ciemiężonego i rządzonego przez swoich katów i ich barbarzyńskie nasienie, rozplenione jak kąkol w łanach pożywnej pszenicy; do Narodu wyrzucanego na bruk z własnych domów i rugowanego z Polskiej Ziemi; do Narodu ograbionego i upodlonego, który niezachwianie trzyma się swej Katolickiej Wiary, Tobie oddając w opiekę.

Przybywasz Synu Boga Przedwiecznego do Narodu, którego kapłani wstydzą się Twojego Krzyża i usprawiedliwiają tych, których razi Jego obecność w przestrzeni publicznej i symbolach narodowych; którzy nakazują Krzyż Święty chować w kościołach i zamykać w kaplicach; którzy publicznie oświadczają, że "Nie trzeba Chrystusa ogłaszać Królem, wprowadzać Go na tron."; którzy się dogadali ze złem i je wspierają; którzy się zła boją.

My Naród Polski, będziemy jednak czekać Ciebie Panie, aż zjawisz się pośród ograbionego i wyniszczonego Ludu Swego, jak Biedny pośród biednych, i jak Swój pośród swoich. Będziemy Cię wyglądać z nadzieją, że Ojciec Niebieski nie pozwoli wrogom Polski unicestwić Ojczyzny naszej i na przekór nieprzyjacielskim planom, zechce nas ode złego ustrzec i wybawić.

Nie daj Boże uczynić z Polaków pastwy dla zła i nie dozwól, aby pomioty szatańskie przywiodły nas do zatracenia.

Trzeba nam Twojego Królowania Chryste, jako w Niebie, tak i na ziemi, bo to tutaj a nie w zaświatach rozgrywa się odwieczna walka dobra ze złem, i tutaj się ona rozstrzygać będzie. W ziemskiej naszej Ojczyźnie na powrót musimy się stać Silnym i Niezwyciężonym Narodem, aby stanąć na straży Dobrej Nowiny, którą głosiłeś ludziom od Dnia Swoich Narodzin, a której Depozyt szczególnym staraniom i pieczy Polaków został powierzony.

Jezu Chryste ześlij na Ziemię Polską jedność Jej Synów, aby nasz Naród w jedno się ciało na nowo połączył i nie dawał już więcej prowadzić swoim zaprzysięgłym i ukrytym wrogom; aby stając się Siłą Czystą i Szlachetną, dla zła był niezmożoną. Amen.

Bóg się rodzi, moc truchleje !!!

 

Marek Delimat

Koordynator ds. Organizacyjnych

 

KONWENTU NARODOWEGO POLSKI

 

//www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1510-dzie%C5%84-narodzin-chrystusa-kr%C3%B3la

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930