Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
44 posty 46 komentarzy

Wrocławski Komitet

Wrocławski Komitet - Wrocławski Komitet Patriotyczny serdecznie zaprasza wszystkich patriotów, którzy chcą aktywnie działać na rzecz zjednoczenia Narodu Polskiego i naprawy Rzeczypospolitej: kontakt@wroclawskikomitet.pl

Dzień Narodzin Chrystusa Króla

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Członkowie Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego, Delegaci i Przedstawiciele Konwentu Narodowego Polski, Drodzy Patrioci,

 

  Przed nami kolejne Święta Bożego Narodzenia i kolejny Nadprzyrodzony Czas szczególnej Nadziei. Na padół ziemski zstępuje Syn Boga Żywego, oblekając się w człowieka, po to, aby go zbawić i rozewrzeć przed nim bramy żywota wiecznego. A zatem jeżeli to było możliwe, to i wszystko inne jest możliwe!!!

I zjednoczony Naród Polski, i Wolna Polska stać się mogą.

Rozpamiętujmy ten Nieogarniony Cud przy wigilijnym stole i miejmy pewność, że przed nami otwarta została droga do rzeczy po ludzku niewykonalnych, których, ani wyobraźnia człowieka nie jest w stanie dosięgnąć, ani rozum pojąć. Od tej pory, wędrujemy przez pokolenia niezwykłym szlakiem, rozpostartym miedzy Niebem a ziemią, znosząc trudy naszego doczesnego bytowania, których skutki opieczętował Bóg swoim przyjściem, dając im perspektywę wieczną i wartość nieprzemijającą.

Panie Jezu ty wiesz, że pragniemy Cię zawsze jak najlepiej przyjąć na Polskiej Ziemi i ugościć, chociaż dzisiaj bardziej biedą naszą, niż jakimkolwiek zbytkiem przyjdzie nam Ciebie przywitać; bardziej głodem niż zastawionym stołem podjąć.

Synu Boży, gdybyś dzisiaj narodził się w Polsce, zwyrodniali urzędnicy odebraliby Ciebie twojej Matce i Józefowi, bo byli zbyt biedni. Rozbiliby Twoją Świętą Rodzinę i zniszczyli Twój ziemski dom. Tak właśnie, bez żadnych zahamowań, wielopokoleniowe hordy wcielonego zła, okupujące od lat naszą Ojczyznę postępują z Rodzinami Polaków - z Polskimi Domami, które coraz bardziej ubogie i bezbronne, stają się łatwą pastwą szatańskiej lichwy i mafijnych prześladowań.

Przychodzisz Panie do Narodu Polaków, ciemiężonego i rządzonego przez swoich katów i ich barbarzyńskie nasienie, rozplenione jak kąkol w łanach pożywnej pszenicy; do Narodu wyrzucanego na bruk z własnych domów i rugowanego z Polskiej Ziemi; do Narodu ograbionego i upodlonego, który niezachwianie trzyma się swej Katolickiej Wiary, Tobie oddając w opiekę.

Przybywasz Synu Boga Przedwiecznego do Narodu, którego kapłani wstydzą się Twojego Krzyża i usprawiedliwiają tych, których razi Jego obecność w przestrzeni publicznej i symbolach narodowych; którzy nakazują Krzyż Święty chować w kościołach i zamykać w kaplicach; którzy publicznie oświadczają, że "Nie trzeba Chrystusa ogłaszać Królem, wprowadzać Go na tron."; którzy się dogadali ze złem i je wspierają; którzy się zła boją.

My Naród Polski, będziemy jednak czekać Ciebie Panie, aż zjawisz się pośród ograbionego i wyniszczonego Ludu Swego, jak Biedny pośród biednych, i jak Swój pośród swoich. Będziemy Cię wyglądać z nadzieją, że Ojciec Niebieski nie pozwoli wrogom Polski unicestwić Ojczyzny naszej i na przekór nieprzyjacielskim planom, zechce nas ode złego ustrzec i wybawić.

Nie daj Boże uczynić z Polaków pastwy dla zła i nie dozwól, aby pomioty szatańskie przywiodły nas do zatracenia.

Trzeba nam Twojego Królowania Chryste, jako w Niebie, tak i na ziemi, bo to tutaj a nie w zaświatach rozgrywa się odwieczna walka dobra ze złem, i tutaj się ona rozstrzygać będzie. W ziemskiej naszej Ojczyźnie na powrót musimy się stać Silnym i Niezwyciężonym Narodem, aby stanąć na straży Dobrej Nowiny, którą głosiłeś ludziom od Dnia Swoich Narodzin, a której Depozyt szczególnym staraniom i pieczy Polaków został powierzony.

Jezu Chryste ześlij na Ziemię Polską jedność Jej Synów, aby nasz Naród w jedno się ciało na nowo połączył i nie dawał już więcej prowadzić swoim zaprzysięgłym i ukrytym wrogom; aby stając się Siłą Czystą i Szlachetną, dla zła był niezmożoną. Amen.

Bóg się rodzi, moc truchleje !!!

 

Marek Delimat

Koordynator ds. Organizacyjnych

 

KONWENTU NARODOWEGO POLSKI

 

//www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1510-dzie%C5%84-narodzin-chrystusa-kr%C3%B3la

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031