Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
44 posty 46 komentarzy

Wrocławski Komitet

Wrocławski Komitet - Wrocławski Komitet Patriotyczny serdecznie zaprasza wszystkich patriotów, którzy chcą aktywnie działać na rzecz zjednoczenia Narodu Polskiego i naprawy Rzeczypospolitej: kontakt@wroclawskikomitet.pl

Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiele wskazuje na to, że TAK !!!

Zadania tego podjęła się organizacja pod nazwą „Otwarta Rzeczpospolita - Stowarzyszenie Przeciw Antysemityzmowi i ksenofobii” z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 16/18 - //www.otwarta.org

Oficjalną propozycję /doniesienie/ w tej sprawie do Wrocławskiej Prokuratury złożył jej wiceprezes Stefan Cieśla.

Pretekstem do rozpoczęcia całej akcji, poza oczywiście, zyskującym coraz więcej zwolenników, Konwentem Narodowym Polski, okazał się być artykuł, umieszczony na stronie Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego, autorstwa Klimona Sołowieckiego – Żydowskie mordy rytualne:

//www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1024-maria-poleca-klimon-solowiecki-%C5%BCydowskie-mordy-rytualne

Decyzję o wszczęciu dochodzenia, jak przystało na najwyższy priorytet nadawany tego typu działaniom, wymierzonym nie tylko w wolność słowa, ale przede wszystkim w Polskich Patriotów, podpisał sam szef Prokuratury Wrocław Stare Miasto.

Rozpoczęte dochodzenie poprzedziło najście mieszkania Pana Marka Delimat przez dwóch nie umundurowanych funkcjonariuszy lokalnej policji w dniu 17 września 2012 roku, którzy pragnęli Go poinformować, że wkrótce będzie przesłuchiwany (sic!).

Wezwanie na przesłuchanie miało formę telefonu z numeru zastrzeżonego – zgodnie z zapewnieniem funkcjonariuszy prowadzących sprawę, są to metody, na które pozwala zaprowadzony po „okrągłym stole” ustrój.

O dalszym przebiegu tej prowokacji, wymierzonej w Konwent Narodowy Polski, będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Janusz

Wrocławski Komitet Patriotyczny

 

 

 

Post scriptum

Art. 256 paragraf 1 Kodeksu karnego RP stanowi:

Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”


//www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1307-czy-tw%C3%B3rca-i-koordynator-konwentu-narodowego-polski-zostanie-kolejnym-%E2%80%9Eantysemit%C4%85%E2%80%9D-iii-rp?

KOMENTARZE

 • aj waj!
  najlepszy sposób kreowania żyda na patriotę, to zrobić z niego antysemitę.
  Polska i nie tylko pęka w szwach od tych "groźnych, dyżurnych antysemitów"
 • @stanislav 20:32:28
  Panie Pawle Ziemiński, miej odwagę i podpisuj się własnym imieniem i nazwiskiem i firmą WPS, a nie obszczekujecie Pana Marka Delimat, z kolegą Dariuszem Kosiurem, od miesięcy wszędzie, gdzie tylko się da, za to, że nie pozwolił wam hasać w Konwencie Narodowym.

  A co do sposobów, jak być Polskim Patriotą, to wskazówki może znaleźć wasza organizacja sięgając do wspanialej Polskiej Przeszłości. Pana założenie Pawle Ziemiński, że wystarczy być "antysemitą", aby odgrywać Polskiego Patriotę jest całkowicie błędne, ale taki uproszczony sposób postrzegania jest charakterystyczny dla kreacji aktorskich.

  Co się zaś tyczy antysemityzmu to prawdziwym fenomenem jest ten "wojujący" uprawiany od lat przez WPS - i jest wielce zajmującym, dlaczego to was nie spotykają nigdy żadne sankcje i prześladowania.

  Niech stowarzyszenie "Wierni Polsce Suwerennej" poda ten przepis na nietykalność - przyda się Polakom.

  Ale jeżeli z taką gracją zaproponowano tutaj czytelnikom NE teorię spiskową, to zastanówmy się również nad taką hipotezą:

  Oto, w mieście "Ziemi Obiecanej" tworzy się kilkuosobową organizację o profilu ultra-antysemickim, której zadaniem ma być "stygmatyzowanie" Polskich Patriotów emblematem "żyda", deprecjonowanie katolicyzmu i najbardziej heroicznych czynów w Polskiej Historii. Jednocześnie posługując się tą samą legitymacją "ultra-antysemityzmu", przenikanie do środowisk narodowo-patriotyczne i dokonywanie ich wewnętrznego rozkładu.

  Możliwe??? Według mnie bardzo!!!

  Szczęsny Zaleski
  Wrocławski Komitet Patriotyczny

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031