Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
44 posty 46 komentarzy

Wrocławski Komitet

Wrocławski Komitet - Wrocławski Komitet Patriotyczny serdecznie zaprasza wszystkich patriotów, którzy chcą aktywnie działać na rzecz zjednoczenia Narodu Polskiego i naprawy Rzeczypospolitej: kontakt@wroclawskikomitet.pl

Polacy, jesteście Narodem Błogosławionych, którzy nie widzieli a uwierzyli !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Członkowie i Sympatycy Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego, Przedstawiciele i Delegaci Konwentu Narodowego Polski, Drodzy Patrioci,

 

Daremna byłaby nasza wiara, gdyby Chrystus nie zmartwychwstał

 

Dlaczego jednak nie możemy mieć pewności? Dlaczego musimy wierzyć?

To pytania, które od wieków, w chwilach szczególnie trudnych i ciężkich, wstrząsają duszami tych, którzy przyjęli chrzest. A kiedy przychodzi nam świętować pamiątkę Czasu, kiedy to wszystko się wypełniło, zdają się jeszcze bardziej niepokoić i przytłaczać swoją oczywistością. Ze szczególną właściwością prowokacji, wytykają nam naszą poznawczą niemoc i sieją wątpliwości - tylko czy to aby wszystko prawda?

Oto bowiem, w czasach splugawionych rządami przytłaczającego zła, które spowija i warunkuje wszystkie dziedziny naszego życia, mamy nadal niewzruszenie wierzyć w Dobrego i Wszechmogącego Boga, który Świat ten stworzył i oddał do dyspozycji człowieka.

To jednak nie wszystko.

Rzuceni w otchłań wojującej cywilizacji śmierci, mamy wierzyć w Boga Nieskończonej Miłości, który wydał Swojego Jedynego Syna na straszliwą mękę i haniebną, krzyżową śmierć, po to, aby człowieka zbawić, i żeby ten miał życie wieczne.

To trudna wiara; niemożliwa do przyjęcia bez Bożej Łaski i niepodobna do utrzymania bez osobistego, głębokiego zaangażowania.

Wszechmogący Bóg, Stworzyciel i Niepodzielny Władca nieba i ziemi, twórca wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych, objawia się nam w tym Czasie jako Zakładnik Miłości, którą obdarzył człowieka - Swoje najwspanialsze dzieło, które uczynił na Swój obraz i podobieństwo.

Ofiara Bożego Syna, aby człowiek mógł żyć wiecznie i, aby Bóg mógł go mieć na wieki przy Sobie.

Cóż za niewyobrażalne wyróżnienie i wywyższenie, które najlepiej oddaje godność i nadprzyrodzoną istotę naszego bytu. Od tamtego momentu Bóg jeszcze bardziej przeznaczył nas i zobowiązał do wielkości – jesteście plemieniem wybranym, królewskim kapłaństwem, narodem świętym,ludem odkupionym.

Niedawno minęło dwa tysiące lat od czasu, kiedy sam Zmartwychwstały Jezus upewnił nas o wyższości wiary nad namacalną pewnością złożonej przez Siebie Ofiary. Dowód, jakiego dopominał się św. Tomasz pozbawił go błogosławieństwa, które spływa na tych wszystkich, którzy go nie żądają i nie potrzebują, aby zaufać Bogu.

Dlatego, zanurzając się w świąteczne rozpamiętywanie Chrystusowego Triumfu nad śmiercią, chcę Wam życzyć przede wszystkim umocnienia wiary i świadomości tego niezwykłego, boskiego daru i wybraństwa Narodu Polskiego – Narodu Błogosławionych, którzy nie widzieli, a uwierzyli. Chrońcie ją i pielęgnujcie jak najcenniejszy skarb, dla siebie i tych, którzy przyjdą po nas.


 

Wiara to Depozyt Potęgi Boga i wiecznego z Nim przebywania w Niebie;

Źródło Siły, która przenosi góry a Polaków czyni Wolnymi.

 

Chrystus prawdziwie zmartwychwstał !!!

 

Marek Delimat

Koordynator ds. Organizacyjnych

Konwentu Narodowego Polski

 

//www.wroclawskikomitet.pl/komitet/historia/item/954-polacy-jeste%C5%9Bcie-narodem-b%C5%82ogos%C5%82awionych-kt%C3%B3rzy-nie-widzieli-a-uwierzyli

KOMENTARZE

 • Wiara...
  Wiara? Ona jest potrzebna na etapie poszukiwań. Poszukiwania biorą się z wątpliwości, a wątpliwości z niewiedzy. W pewnym momencie pojawia się wiedza i ona zastępuje wiarę. Czy to jest łaska? Nie wiem? Życzę wszystkim, aby przestali wierzyć, a zyskali pewność. Pan Jezus Chrystus powiedział kiedyś, że to maluczkim i prostaczkom jest bliżej do Boga niż uczonym i mędrkującym. Żeby zyskać pewność /jak kto woli wiarę/ należy pozbyć się pychy. Przyjąć Słowo Boże be zastrzeżeń. Wtedy wszystko staje się jasne.
 • Jaka Wiara ???
  Wiara ktora jest narzucana to nie zadna Wiara
  czemu czlowiek nie powinien swiadmie wybierac czy chce wierzyc w Boga Allaha Budde czy byc Ateista
  Tylko narzuca mu sie chrzest, religie katolicka chodzenie co niedziele do kosciola (bo rodzice karzą bo tak wypada, bo Malinowscy chodza to my tez musimy, bo co ludzie powiedza na wsi etc)
  Slepo wierzycie w Boga ktorego nie ma nikt nie udowodnil ze byl ze jest. Czemu wszystkie Religie Swiata ludzaco sa podobne do siebie... W ogole ile istnieje ludzkosc na ziemi? i od kad jest Bog? Czy byl 4-5 mld temu jak powstawala ziemia ? Ludzie bajki o adamie ewie czy wieza Babel to sie kupy nie trzyma i dobrze o tym wiecie. ale jednak sami slepo powtarzacie swoje paciorki modlitwy i ze Bog istnieje a zweryfikowal z was ktos to? Jest bo tak mowi Mama Tato i Ksiadz w Kosciele. Stary testament - Bog Kocha swoj narod wybrany - izraelitow. nowy testament - Bog kocha wszystkich ludzi na ziemi :-)) Ludzie nie dajcie sie robic w bambuko/
 • -------CO BOSKIE BOGU !!! CESARSKIE CESARZOWI !!!!
  ---MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA -jest katolicka --oni się też MODLĄ !!!! o wolną Ojczyznę chwilowo pod okupacją polską !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031