Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
44 posty 46 komentarzy

Wrocławski Komitet

Wrocławski Komitet - Wrocławski Komitet Patriotyczny serdecznie zaprasza wszystkich patriotów, którzy chcą aktywnie działać na rzecz zjednoczenia Narodu Polskiego i naprawy Rzeczypospolitej: kontakt@wroclawskikomitet.pl

Życzenia Świąteczne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Członkowie i Sympatycy Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego, Szanowni Państwo – Drodzy Patrioci

 

Nieubłaganie i z żelazną konsekwencją odwiecznego dziejów toku, nadchodzi kolejny Nowy Rok - rok 2012, którego dotyczy tak wiele złowróżbnych przepowiedni, i z którym związanych jest mnóstwo obaw. Czy przetrwa Polska – Najjaśniejsza Rzeczypospolita, Ostoja Ducha Europejskiej Wolności, tak bezwzględnie niszczona przez wewnętrznych i zewnętrznych wrogów? Czy przetrwa świat, doprowadzony przez międzynarodową, antycywilizacyjną lichwę na skraj bankructwa i pchany w otchłań globalnej wojny? Czy przetrwa nasza ziemia zagrożona procesami zachodzącymi w kosmosie i eksploatowana do granic swoich możliwości? Czy przetrwa w końcu samo życie, ta najwyższa wartość, którą Bóg tchnął w dzieło stworzenia, świadcząca o Jego Istnieniu i Potędze?

Zanim jednak będzie mógł się wypełnić choćby jeden z tych najczarniejszych scenariuszy, zanim będą mogły ziścić się podstępne knowania wrogów naszych, na tę udręczoną i przesiąkniętą krwią Polaków, Ziemię, zstąpi Bóg. Przyjdzie do ludzkiej drobiny, którą ukochał Szaleńczą Miłością, wykraczającą ponad Swoje Boskie Życie, i zawartą w Nim, wieczność. Przyjdzie uniżony Prawodawca Człowieczej Wielkości i Wolności, przez którą Wielkość ta najpełniej się realizuje. Przyjdzie Zwycięzca Śmierci; Nieskończony i Wszechmocny Pan Wieków, aby oddać swoje życie „… za przyjaciół swoich …”.

Jakie to wszystko Boskie, ale jakie i zarazem Polskie!!!

Oto biedna, jak Ojczysty Dom początku XXI wieku, stajenka betlejemska na nowo rozbłyśnie blaskiem Bożego Majestatu. Majestatu niedoścignionej Pokory i Miłości, ale również Majestatu niedoścignionej formy Władzy nad własnym Stworzeniem, której przejawem nigdy nie była totalitarna kontrola, ale dana człowiekowi Boska Wolność.

Pomnij Maleńki Jezu na miliony młodych Polaków, wygnanych ze swojej Ojczyzny, którzy jak Matka Twoja a Królowa nasza, tułają się po świecie, przeganiani z pogardą z kąta w kąt, aby znaleźć kawałek chleba i schronienie dla swojego dziecka. Weź w obronę Naród Polski, który zawsze w Tobie miał jedynego Władcę i w wierności Tobie chce na wieki pozostać.

Boże zabrali nam już wszystko!!! Skradli nam Świętą Tradycję i Wielką Historię, i w błazeńskim rechocie podają za swoją. Skradli nam całe Państwo i uzbroili je przeciw Narodowi Polaków. Wyzuwają nas z wszelkiej własności, pozbawiają praw i czynią niewolnikami. Tak Boże, Wolność, którą Ty nam dałeś chcą nam również siłą do reszty odebrać!!!

Nie dozwól Panie, aby knowania wrogów Polski się powiodły. Nie dozwól, aby Narodem Twoim nadal rządzili zdrajcy i zdrajców tych bezwolne chordy. Tchnij w Polaków nadzieję i gotowość działania, obdarz pokojem i zdolnością do pracy zgodnej. Stwórz Boże Polską Siłę na Swoją Chwałę i Światło dla innych narodów.

Polacy!!!

Uwierzcie, że jeżeli o cokolwiek wspólnie prosić będziemy, Bóg to nam to uczyni. Nie traćcie Wiary i nie gubcie Ducha. Oto nadchodzi czas zwiastujący Morze Łaski. Bóg rodzi się pośród nas, aby nas umocnić i wyzwolić. Przeżyjmy te Święta, zagłębiając się w tajemnicę Boskiej Wolności, która jak ziarno rzucone w glebę świata, to właśnie na Polskiej Ziemi rozrosła się najbujniej, a wśród Polaków znalazła Wyznawców najzagorzalszych, którzy nigdy nie zawahali się oddawać za Nią życie -broniąc wolności swojej i innych, bronili Wolności Boga, a Bóg był z nimi!!!

Bóg się rodzi, moc truchleje …

 

Marek Delimat

Grupa Inicjatywna

Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego

Koordynator ds. Organizacyjnych

Konwentu Narodowego Polski

//www.wroclawskikomitet.pl/komitet/historia/item/841-%C5%BCyczenia-%C5%9Bwi%C4%85teczne

 

KOMENTARZE

  • -- mój kresowy BRESLAU -----------------
    ---------------- TYLE TWOJE ile w garści --POMNIJ !!!! ludu BAŚNI -Świtezi / ostrych bram i IMAGINACJI --------------- KASA / PRAWO /KONSEKWENCJA / SŁOWIAŃSZCZYZNA ----------------to nasze być !!!!
  • Życzenia
    Wzajemnie dla wszystkich członków Komietu Wrocławskiego i ich sympatyków.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031