Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
44 posty 46 komentarzy

Wrocławski Komitet

Wrocławski Komitet - Wrocławski Komitet Patriotyczny serdecznie zaprasza wszystkich patriotów, którzy chcą aktywnie działać na rzecz zjednoczenia Narodu Polskiego i naprawy Rzeczypospolitej: kontakt@wroclawskikomitet.pl

Apel do Posłów i Senatorów Rzeczypospolitej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak można zdradzać Polaków i Boga, zapierając się Wolności; więcej - wyrzekając się jej, pomimo, iż krew, którą została okupiona jeszcze dobrze nie zastygła?!!

Wrocław, 6. grudnia 2011.

 

Posłowie i Senatorowie Polski,

Reprezentanci i Słudzy Rzeczypospolitej,

 

Bóg Najwyższy dopuścił, że los Narodu Polskiego znalazł się w waszych rękach, jego dobra zatem, za wszelką cenę, macie patrzyć i strzec. Najwyższym wymiarem dobra owego a troski waszej, jest Państwo Polskie. Niezbywalne dziedzictwo Pokoleń Wielkich i Niepokonanych. Święta Własność naznaczona przez Opatrzność Polakom, którzy zawsze przy Bogu stali i Kościół Święty piersią swoją osłaniali.

Musicie sobie to uświadamiać każdego dnia i traktować jak modlitwę, żeby poczuć, jak wielkiego zaszczytu doświadczacie piastując godności Posłów i Senatorów tej Ziemi, ale również po to, aby zrozumieć i pojąć, jak wielka odpowiedzialność stała się waszym udziałem - odpowiedzialność, od której nie możecie się uchylać i, przed którą, nigdy nie będziecie w stanie ujść.

Pozycja Senatorska i Poselska, to bowiem, nie apanaże czy wygodne i wystawne życie, ale, przede wszystkim i ponad wszystko, służba Rzeczypospolitej z poręki i w imieniu jej jedynego Suwerena - Narodu Polskiego. Naród ten i jego Państwo muszą zawsze być dla was najwyższym punktem odniesienia; moralnym i prawnym wskazaniem dla waszych myśli, waszych słów, a przede wszystkim, waszych czynów.

Wybierając obecny rząd, wzięliście na siebie bezpośrednią odpowiedzialność za to, co robi i za opłakane tej roboty skutki. Dzisiaj owoce waszego, ze wszech miar złego, wyboru, pohańbiły i poniżyły Naród i Państwo w sposób, który napawa odrazą i odbiera ze złości dech w piersiach Polaków.

 

Jak można przed całym światem rzucać pod nogi niemieckie Majestat Rzeczypospolitej?!!

 

Jak można w ten sposób poniewierać Naród, który przed żadną potęgą tego świata

nigdy się nie cofnął i nigdy nie zdezerterował,

zawsze jako pierwszy stając do nierównej walki?!!

 

Jak można zdradzać Polaków i Boga, zapierając się Wolności;

więcej - wyrzekając się jej, pomimo, iż krew, którą została okupiona

jeszcze dobrze nie zastygła?!!

 

 

Posłowie i Senatorowie Rzeczypospolitej,

 

Nie przykładajcie rąk waszych do tej nowej Targowicy!!!

Nie plamcie pamięci, co po was zostanie i wasze dzieci jeszcze będzie ścigać!!!

Odwołajcie natychmiast zdradziecki rząd i ludzi szkodliwych odsuńcie!!!

 

Rząd, który wyście wybrali, za który odpowiadacie, i za który przed Narodem, być może już w niedługim czasie, sprawę zdać będziecie przymuszeni. A wtedy próżno będzie szukać zrozumienia i litości wołać, jeżeli dzisiaj milczeniem waszym zaakceptujecie taką jawną zdradę.

 

Kto się za wami ujmie? Gdzie przed sprawiedliwą złością chcecie poszukać ratunku?

Czy, aby do końca pewni jesteście panów, którym dziś służycie?

Bo kto zdradza Naród i działa wbrew interesowi Jego, do zguby go przyprowadzając,

ten przecież spoza Rzeczypospolitej musi mieć włodarzy.

 

Jeżeli w porę tego nie zrobicie, zdrada i pohańbienie Polski spadnie na was i przylgnie, jak nikczemne piętno. Czekając, akceptujecie jawne już zamiary oddania w niewolę Polski i działacie na Jej zatracenie. Bierzecie na swoje sumienia brzemię okrutne, którego żaden prawy człowiek nie uniesie. Ściągacie na głowy przekleństwa minionych pokoleń Polaków, które u Boga Najwyższego wołać będą na was pomsty, a ci co przyjdą, nie przestaną was przeklinać.

Opamiętajcie się póki jeszcze jest czas, by z drogi zaprzaństwa zawrócić i czyńcie czym prędzej, co trzeba. Gdy nie uda się odwołać rządu zdradzieckiego, obie izby powinny się rozwiązać. Gdy zaś braknie tam mężów, aby to uczynić, każdy Poseł i Senator, ostatki choćby honoru posiadając, winien złożyć mandat na znak protestu i, aby nic wspólnego z tą robotą przeciw Narodowi Polskiemu nie mieć. Lepszym jest bowiem utracić wygody żywota, niż do końca dni swoich hańbą się okrywać i w testamencie potomnym zostawić.

 

Nie przywódźcie Polaków do ostateczności!!!


 

Marek Delimat

Grupa Inicjatywna

Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego

 

 

//www.wroclawskikomitet.pl/komitet/historia/item/828-apel-do-pos%C5%82%C3%B3w-i-senator%C3%B3w-rzeczypospolitej

KOMENTARZE

 • Żaden polski polityk nie zasługuje na szacunek chociażby dlatego:
  ------------------------------------
  Z Polską naszą Ojczyzną jest źle, coraz gorzej...

  Wszyscy polscy politycy lecą z nami, Narodem i naszą Ojczyzną w bambuko, wszyscy łącznie z rządem i Prezydentem - wiedzą że prawo gospodarcze napisane jest pod zachodnie firmy które co 3-4 lata zmieniają nazwę lub właściciela. Nie płaca żadnych podatków jedynie podatek od wynagrodzeń pracowniczych a te są niziutkie, ale za to wyprowadzają z Polski ogromne pieniądze - dzięki temu Polska biednieje, polskie firmy padają jedna po drugiej, naród biednieje, a wystarczyło tak jak proponowałem kiedyś - obniżyć ZUS i podatki a nasza Ojczyzna rozwijałaby się w zawrotnym tempie a Polacy żyli by godnie i dostatnio!

  Dzisiaj mamy jedynie jedno wielkie zakłamanie ze strony wszystkich polityków, a robią to tylko po to by nie stracić "koryta" które jest wciąż pełne dzięki nam, Narodowi polskiemu - politycy jednak mają nas Polaków głęboko w d...e im zależy jedynie na kasie, czyli na pełnym "korycie" ...

  Proponuję więc prawdziwym Polakom:
  "Co zrobić aby przerwać upadek naszej Ojczyzny":
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11705&Itemid=4

  Zaczniemy działać wśród ludzi i dla ludzi, przygotujemy wiele projektów ogólnospołecznych do sejmu by zmienić Polskę i uratować nasza Ojczyznę za która ginęli i przelewali krew nasi przodkowie!
 • autor
  Wzniosłe, piękne i prawdziwe słowa. Ale jaki jest sens rzucać perły przed wieprze ? :(
  Prostym przykładem wypociny (redaktora ileś tam) pod notką.
  Tacy ludzie nie są w stanie nic zrozumieć. Po prostu mają to daleko i głęboko w doopie :/
 • @pionek
  "Zaczniemy działać wśród ludzi i dla ludzi, przygotujemy wiele projektów ogólnospołecznych do sejmu by zmienić Polskę i uratować nasza Ojczyznę za która ginęli i przelewali krew nasi przodkowie!"

  PO pierwsze. Nie ma szans na dostanie się do sejmu dla osób konstruktywnych.
  Po drugie. Wątpię w to, że te projekty będą całościowo przemyślane, przygotowane/korzystne.
  Po trzecie. Ponieważ będą na zbyt twardym papierze, to tzw. politykom nie będzie się chciało nimi nawet d... podetrzeć.

  Konieczna jest zmiana systemu, a nie tylko polityków!
 • @w.red
  Proszę MERYTORYCZNIE odnieść się do materiałów - POKAZAĆ jak pan wszystko rozumie, a nie, bezproduktywnie, za to destrukcyjnie, insynuować!
 • Pisanie do bandziorów.
  Pisanie do bandziorów jest dobre w sądzie lub po wyroku.
  Nasze Stowarzyszenie prosi Polaków o stawienie oporu władzy, a Państwo z listami uwierzytelniajacymi przestepców honorujecie.
  Należy rozważyć także stanowiska innych organizacji społecznych.
  http://poloniae.wordpress.com/2011/07/22/prosba-o-stawienie-oporu-wladzy/
 • @Redaktor1966
  Bez obrazy, ale Pańskie wypocino wymiociny po prostu traktuję ciepłym .....
  Dlatego spuściłem je razem z wodą. Kiedyś nieopatrznie poświęciłem swój czas na to i do dzisiaj żałuję. Bo zabija to we mnie wiarę w inteligencję człowieka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031