Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
44 posty 46 komentarzy

Wrocławski Komitet

Wrocławski Komitet - Wrocławski Komitet Patriotyczny serdecznie zaprasza wszystkich patriotów, którzy chcą aktywnie działać na rzecz zjednoczenia Narodu Polskiego i naprawy Rzeczypospolitej: kontakt@wroclawskikomitet.pl

Moje komentarze

 • Kłamstwo i ...
  "Co więcej, obaj ci politycy mają poparcie około 70-75 % społeczeństwa."

  50 % Polaków nie burze już wcale udziału w waszym cyrku i wszystko wskazuje na to, że liczba ta będzie rosła.

  Reszty artykułu na poziomie doktora nie podejmuję się komentować, aby nie doznać porażki ...

  Kto was produkuje i wysyła w świat ???
  Polskę trzeba podzielić - jak kiedyś Niemcy i Koreę!
 • A więc Polscy Patrioci znowu do psychiatryka ...
  Polecam znamienny w tym kontekście komentarz redaktora Szeląga z POLSAT NEWS, jaki ukazał się po opublikowaniu przez nas na stronie Wrocławskiego Komitetu informacji o doniesie organizacji "Otwarta Rzeczpospolita - stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii (sic)" i wszczęciu przez szefa wrocławskiej prokuratury dochodzenia z art. 256 KK:

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1307-czy-tw%C3%B3rca-i-koordynator-konwentu-narodowego-polski-zostanie-kolejnym-%E2%80%9Eantysemit%C4%85%E2%80%9D-iii-rp?

  Oto on:

  "Zacząłem czytać artykuł p.Klimona Sołowieckiego. Zakończyłem bardzo szybko - nie będę sobie zaśmiecał umysłu tak niedorzecznym bełkotem. Dziwię się, że organizacja, która ma w nazwie Naród i Polskę przyznaje się w ogóle do indywiduum, które wydaje z siebie treści rodem z Mein Kampf i Protokołów Mędrców Syjonu napisanych przecież przez carską ochranę.

  Całym sercem wspieram działania mojego Państwa wymierzone w rasistów i wszelkich głosicieli narodowej nienawiści. Nie wiem tylko czy należy ich zamykać w więzieniach czy szpitalach psychiatrycznych. A może najlepiej byłoby ich skazać na roboty publiczne np.porządkowanie miejsc męczeństwa polskich Żydów np. w Treblince...

  Z poważaniem
  Wojciech Szeląg"
  Gowin zamyka dr. Zbigniewa Kękusia do psychiatryka !
 • @stanislav 20:32:28
  Panie Pawle Ziemiński, miej odwagę i podpisuj się własnym imieniem i nazwiskiem i firmą WPS, a nie obszczekujecie Pana Marka Delimat, z kolegą Dariuszem Kosiurem, od miesięcy wszędzie, gdzie tylko się da, za to, że nie pozwolił wam hasać w Konwencie Narodowym.

  A co do sposobów, jak być Polskim Patriotą, to wskazówki może znaleźć wasza organizacja sięgając do wspanialej Polskiej Przeszłości. Pana założenie Pawle Ziemiński, że wystarczy być "antysemitą", aby odgrywać Polskiego Patriotę jest całkowicie błędne, ale taki uproszczony sposób postrzegania jest charakterystyczny dla kreacji aktorskich.

  Co się zaś tyczy antysemityzmu to prawdziwym fenomenem jest ten "wojujący" uprawiany od lat przez WPS - i jest wielce zajmującym, dlaczego to was nie spotykają nigdy żadne sankcje i prześladowania.

  Niech stowarzyszenie "Wierni Polsce Suwerennej" poda ten przepis na nietykalność - przyda się Polakom.

  Ale jeżeli z taką gracją zaproponowano tutaj czytelnikom NE teorię spiskową, to zastanówmy się również nad taką hipotezą:

  Oto, w mieście "Ziemi Obiecanej" tworzy się kilkuosobową organizację o profilu ultra-antysemickim, której zadaniem ma być "stygmatyzowanie" Polskich Patriotów emblematem "żyda", deprecjonowanie katolicyzmu i najbardziej heroicznych czynów w Polskiej Historii. Jednocześnie posługując się tą samą legitymacją "ultra-antysemityzmu", przenikanie do środowisk narodowo-patriotyczne i dokonywanie ich wewnętrznego rozkładu.

  Możliwe??? Według mnie bardzo!!!

  Szczęsny Zaleski
  Wrocławski Komitet Patriotyczny
  Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP?
 • A może zdrada okragłostołowej władzo-opozycji?!!!
  http://wroclawskikomitet.nowyekran.pl/post/42465,polska-w-szponach-wladzoopozycji-i-projektow-nowych

  Naród Polski już otwiera oczy i się budzi ... i należy mieć nadzieję, że tym razem nie pozwoli wam po prostu zakręcić kolejny raz kołem fortuny "okrągłego stołu".
  Bezczynność Wymierającego Narodu
 • Ciąg dalszy ...
  Poniżej zamieszczamy artykuł nadesłany niedawno do Wrocławskiego Komitetu, który zdaje się dopisywać ciąg dalszy do historii zasygnalizowanej przez autora.

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl/


  Oklaski dla Gazety Wyborczej
  Posted on 7 Styczeń 2012 by rzeczpospolitapolska

  Żydzi przechytrzyli samych siebie i uświadamiają Polaków
  Ten tekst adresowany jest przede wszystkim do tych katolików polskich, którzy czują się w obowiązku bronić Kościoła Katolickiego (KK), jako świętości i wspólnego chrześcijanom dobra.
  Chcę jednak wyjaśnić i mocno podkreślić, że jako katolik przywiązany do uniwersalistycznych wartości etyczno-moralnych katolicyzmu rozumiem, cenię i popieram obrońców świętości wiary-religii katolickiej. Jednak obrony tej nie mogę utożsamiać z jednoczesną obroną świętości KK, który wraz ze swoją hierarchią pełnił i pełni rolę instytucji realizującej wyłącznie własne cele polityczne (w tym obronę materialnej pozycji hierarchii), które sprzeczne były i są, zarówno z interesami narodu i państwa, jak i z zasadami etyki katolickiej.
  Świątobliwe maski opadają – KK odsłania prawdziwe oblicze
  Nie jestem odbiorcą żydo-mediów z upodobania. Ale od czasu do czasu robię przegląd prasy, tzn. przeglądam antypolskie szmatławce, co, jak się okazuje, pozwala obnażyć obłudę, kłamstwo i rzeczywiste cele wrogów Polski i Polaków. Okazuje się także, że nasz wróg nie jest tak bardzo „cwany” i sam, dobrowolnie, dostarcza nam „na tacy” ważne informacje o własnej antypolskiej działalności.
  Żydowska Gazeta Wyborcza z dn. 5-6.01.2012 na str.2 zamieściła notatkę pt. „Święty Grzegorz dla Mazowieckiego i Findeisena”. Dowiadujemy się z niej, że to najważniejsze odznaczenie papieskie, jakie może otrzymać osoba świecka za wybitne zasługi dla KK, zostało przyznane T.Mazowieckiemu (1957 – był współzałożycielem Klubu Inteligencji Katolickiej) oraz W.Findeisenowi (1986-1990 przewodniczył Społecznej Radzie Prymasowskiej przy prymasie J.Glempie). Ordery w imieniu papieża wręczał kard. K.Nycz – tak, ten sam, który kilka lat temu w wywiadzie dla żydo-mediów oznajmił, że III RP nie potrzebuje już katolików pokroju ks.kard. S.Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia.
  Tych dwóch odznaczonych papieskim orderami Żydów miało też i inne zasługi dla KK (ale nie dla katolików polskich), o których jakoś dziwnie owa hierarchia pamiętać nie zamierza.
  T.Mazowiecki był jednym z tych żydowskich „intelektualistów”, którzy w 1953r. pisali paszkwile oskarżające bpa Cz.Kaczmarka o dążenie do obalenia żydo-bolszewickiej władzy PRL. Bestialsko torturowany przez żydowskich oprawców został zwolniony z więzienia i zrehabilitowany w 1956r. po dojściu W.Gomułki do władzy, czyli po odsunięciu żydostwa z kierowniczych funkcji w państwie.
  W.Findeisen – agent SB, uczestnik obrad „okrągłego stołu”, w wyniku, którego kolejne żydo-rządy demontują i niszczą Państwo Polskie będące w istocie własnością katolickiego w większości polskiego społeczeństwa.
  Komentarz jest tu chyba zbędny. Sam tytuł notki z GW wystarczająco objaśnia nam, czym jest dla Polski i Polaków KK i jego hierarchia.
  Czas spojrzeć prawdzie w oczy

  Co sprytniejsi polemiści – obrońcy KK mogą powołać się na słowa R.Dmowskiego, że przecież jako polski nacjonalista napisał: „(…) katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, lecz stanowi jej istotę.”
  Pod tym zdaniem R.Dmowskiego i ja podpisałbym się – w tamtym czasie – obiema rękami. Należy jednak uwzględnić fakt następujący, że nacjonalizm oznacza pragmatyczne myślenie polityczne, a R.Dmowski był właśnie najwybitniejszym polskim nacjonalistą. Tak więc, musiał sobie zdawać sprawę, że alians Polski z KK był dla naszego państwa zawsze szkodliwy.
  Prowadzone przez Polskę w interesie Watykanu wyniszczające nasz kraj wojny: z Rosją 1609-1618, ze Szwecją 1655-1660, z Turkami 1683-1699, przyśpieszyły upadek militarny i gospodarczy Polski (XVII w. to także całkowite opanowanie życia gospodarczego w Polsce przez mniejszość żydowską), czego skutkiem były zabory.
  Jednak R.Dmowski doskonale rozumiał, że występowanie przeciw KK, przeciw jego watykańskiej hierarchii, w okresie walki o restytucję Państwa Polskiego, byłoby pozbawione jakichkolwiek racji politycznych – powiększałoby tylko listę naszych wrogów. Poza tym hierarchia KK w Polsce w czasach R.Dmowskiego prezentowała postawy patriotyczne i narodowe.
  Współcześnie, gdy w Episkopacie Polski zdecydowana większość duchownych mająca pochodzenie żydowskie (zasługa nominacji JPII) prezentuje jawnie kosmopolityczne stanowiska i całkowity brak postawy narodowej, i w tym duchu podporządkowuje sobie księży w parafiach (nie wspominając już o celowo dobranym, indoktrynacyjnym charakterze kosmopolitycznych treści mszy św.), stwierdzenie oczywistego faktu wrogości KK wobec Polski i Polaków nie czyni żadnej szkody politycznej. Wręcz przeciwnie, może przynieść pozytywy w postaci otrzeźwienia wiernych i nie poddawaniu się indoktrynacji wrogiego nam KK i jego hierarchii.
  Na koniec oklaski dla żydowskiej GW i Michnika za systematyczne, choć przeciwne własnym zamierzeniom, wskazywanie rzeczywistych wrogów Narodu i Państwa Polaków – tak trzymać.
  Dariusz Kosiur

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/01/07/oklaski-dla-gazety-wyborczej/
  Socjalista-chrześcijanin, gorszy jest od socjalisty-bezbożnika!
 • Jesteśmy bardzo zaskoczeni ...
  bardzo!!!
  Usunięty post Krzysztofa Cierpisza - o co tu chodzi ?
 • http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/37033,marsz-niepodleglosci-konferencja-video
  Szkoda, że ten artykuł nie trafił na SG, bo dotyczy sedna przygotowywanego od miesiąca montażu. Z ciekawością zapoznamy się ze stanowiskiem członków "Komitetu Honorowego" i poznamy ich argumentację post factum. Ciekawi, czy uznają to, co się stało za wielki, polityczny sukces tzw. prawicy, czy jednak możemy liczyć na pogłębioną refleksję.

  Redakcja Serwisu
  www.wroclawskikomitet.pl
  I po niepodległości
 • @Ewidentny Oszust
  Myśli Pan tak czysto, aż szkoda, że jest Pan piewcą sukcesów "jedynej partii opozycyjnej" i tak zaprzysięgłym jej bojownikiem.

  Gdyby tak trafił się Polski Kadafi ... ale Pańscy chcą Orbana - o przepraszam, raczej Budapeszt

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl
  Film zatrzymanie Kadafiego
 • Goldman Sachs też popiera !!!
  W formie komentarza zamieszczamy informację, jaka wczoraj wpłynęła do Wrocławskiego Komitetu:

  "Jakieś 20 minut temu dowiedziałam się, że w Nowym Yorku do "OWS" (Occupy Wall Street), czyli już teraz duża masa młodych ludzi
  (głównie białych i bardzo dobrze sytuowanych, bezdomnych wśród nich nie ma), wspartych multimilionerami aktorami i producentami
  (m.in.Susan Sarandon i Michael Moore, a jakże, George Clooney też) - otóż w niedzielę, czyli u mnie jeszcze dziś, pojawił się również Goldman Sachks, jak go nazwali,
  autor "Polskiej transformacji ekonomicznej", czyli jeden z najgłówniejszych i najbardziej skorumpowanych bankierów świata.
  Też popiera!!!! Jak George Soros i Warren Buffet!
  Brawo.
  Czy teraz już wiecie lepiej o co chodzi?

  Jak euro padnie i dolar padnie i yen padnie - no to to całe towarzystwo ma wystarczająco dużo złota i innych towarów wymienialnych, żeby w każdym nowym układzie
  zafunkcjonować znów na szczycie. A zważywszy, że w Moskwie mieszka najwięcej bilionerów na świecie (już dawno więcej, niż w Nowym Yorku), i najwięcej pieniędzy
  na świecie jest właśnie tam, niewesoło to wróży."

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl
  OBURZENI. Czy bunt nie jest słuszny gdy ma się 20 lat?
 • Środowisko patriotyczne Wrocławia zna tego "kandydata" także z nieco innej strony
  „W związku z dyskusją toczoną na stronie http://www.wroclawskikomitet.pl/ oczekujemy zaprezentowania (zamieszczenia) stanowiska członków Grupy Inicjatywnej, wyrażonego w poniższym tekście (i załączniku).
  Robert Pieńkowski
  Sygnatariusz Wrocławskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego”

  „Stanowisko grupy inicjatywnej Społecznego Komitetu wspierającego Jarosława Kaczyńskiego w sprawie destrukcyjnych działań pana Marka Delimata
  Coraz bardziej niepokoją nas działania, które od szeregu tygodni pan Marek Delimat podejmuje wobec wrocławskiego Społecznego Komitetu wspierającego Jarosława Kaczyńskiego.
  Nie znamy intencji, z jakich one wynikają. Zapewne pan Delimat kieruje się przekonaniem, że to co czyni służy dobrej sprawie. Tak jednak nie jest. Wypowiada się publicznie w imieniu całego Komitetu bez żadnego upoważnienia. Zawłaszcza internetową komunikację z całą społecznością Komitetu, publikując bez wiedzy i zgody grupy inicjatywnej Komitetu teksty niezgodne z prawdą, a jednocześnie w sposób wybiórczy posługuje się listą jego sygnatariuszy. Dezorientuje społeczność Komitetu, wzniecając niezrozumiały dla niej konflikt między nim a grupą inicjatywną.
  W ten sposób pan Delimat naraża na szwank dobre imię Wrocławskiego Komitetu i ewidentnie szkodzi sprawie, której pragnęliśmy i dalej pragniemy służyć – najpierw udzielając wsparcia Jarosławowi Kaczyńskiemu w wyborach prezydenckich, a od ich rozstrzygnięcia – wspomagając, jakże trudne w dzisiejszych realiach, urzeczywistnianie tego programu budowania Polski solidarnej i suwerennej, jaki przyświecał ś. p. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.
  7 grudnia 2010 r. na walnym zebraniu Komitetu kilku mówców apelowało do pana Delimata by zaniechał tego rodzaju działań. Dalej jednak publikuje on teksty najzupełniej niezgodne z prawdą i krzywdzące najbardziej zaangażowane we wrocławskim komitecie osoby.
  Sprawa, której pragniemy służyć, jest zbyt wielkiej wagi byśmy zgodzili się na jej marginalizowanie przez niezrozumiałą dla nikogo grę, jaką pan Delimat prowadzi.

  W imieniu Grupy Inicjatywnej:
  Marek Dyżewski
  Krzysztof Grzelczyk
  Paweł Jaszczuk
  Małgorzata Jaszczuk-Surma
  Krzysztof Kobielski
  Ireneusz Kowalczuk
  Adam Maksymowicz
  Marek Muszyński
  Robert Pieńkowski - wpisany na listę Wrocławskiego Komitetu wraz z pozostałą grupą działaczy partyjnych po wyborach prezydenckich w celu ...????
  Radosław Rozpędowski
  Krzysztof Sobiech
  Lech Stefan
  Małgorzata Suszyńska
  Eugeniusz Szumiejko
  Mateusz Winnik
  Jerzy Pietraszko
  Wrocław, 2010-12-18”

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/179-stanowisko-grupy-inicjatywnej-spo%C5%82ecznego-komitetu-wspieraj%C4%85cego-jaros%C5%82awa-kaczy%C5%84skiego-w-sprawie-destrukcyjnych-dzia%C5%82a%C5%84-pana-marka-delimat

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl
  Polskość Wrocławia i Dolnego Śląska*
 • @contessa
  Bardzo dziękujemy za odwiedzenie bloga Wrocławskiego Komitetu i tak aktywny udział w dyskusji, może trochę należy tylko żałować, że nie dotyczyła ona meritum zawartego w treści artykułu, ale dyskryminacji jego Autora.

  A ponieważ negatywne ocenianie członków Wrocławskiego Komitetu przychodzi Pani/u najwyraźniej z organiczną łatwością, pozwolimy sobie zamieścić jeszcze trochę informacji:

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/497-spowied%C5%BA-polskiego-z%C5%82oczy%C5%84cy

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl
  Na układ z UKŁADEM
 • Wrocławski Komitet działa dla Polski
  Szanowni Członkowie i Sympatycy Wrocławskiego Komitetu,

  Drodzy Patrioci,

  Sytuacja, w jakiej znalazł się nasz Komitet za sprawą szantażu sądowego jest bardzo poważna. Wbrew pozorom, jej ciężar nie dotyczy jednak samej niedogodności procesowej, której poddani byliby wszyscy Członkowie, ani też opresyjności ewentualnego wyroku, ale kwestii o wiele bardziej zasadniczych. Oto bowiem przez przeszło rok naszej działalności związało się z nami tysiące ludzi, którzy nam zaufali i, których przekonaliśmy do aktywnego popierania Jarosława Kaczyńskiego. Niektórzy z nich przystąpili do Wrocławskiego Komitetu, inni zakładali nowe Komitety w Polsce i zagranicą. I oto, budowana z takim trudem i konsekwencją siła polityczna, która miała służyć Polsce, ma zostać obrócona w perzynę. Ma utracić swoją własną nazwę, a wraz z tym, zniknąć bezpowrotnie ze świadomości Polaków.

  Wiele razy zadawaliśmy sobie pytanie, dlaczego rzecz wspólna, dobrowolne zgromadzenie Wolnych Obywateli, ma nagle stać się czyjąś własnością?. Skąd pomysł, aby nasza ciężka praca i wielkie zaangażowanie, z jakim budowaliśmy Wrocławski Komitet miały stać się przedmiotem czyjegoś zarządzania?. Komu w końcu jest potrzebna zdobyta pozycja Wrocławskiego Komitetu lub kto tak bardzo sławy się tej boi, że postanowił go zniszczyć?. To ważne pytania a odpowiedź na nie jest bardzo przygnębiająca.

  Po licznych konsultacjach, jakie w ostatnich dniach przeprowadziliśmy, i głosach, które napłynęły do Wrocławskiego Komitetu, uznałem, że nie możemy nie zwrócić się w tej sprawie do samego Jarosława Kaczyńskiego. Jakakolwiek próba rozstrzygnięcia tej bulwersującej kwestii bez Jego udziału byłaby nieodpowiedzialnością. Zawsze bowiem zastanawialibyśmy się, czy Jarosław Kaczyński wiedział o tym, jak PiS niszczył Wrocławski Komitet, a i On sam mógłby nam kiedyś uczynić zarzut z tego, że nie dołożyliśmy wystarczających starań, aby go o tej przykrej sprawie poinformować.

  Dlatego, przygotowałem list, w którym proszę Pana Premiera Jarosława Kaczyńskiego o zajęcie jednoznacznego stanowiska w kwestii nazwy Wrocławskiego Komitetu i kontynuacji naszej dalszej działalności pod Jego szyldem. O odpowiedzi na to pismo zostaniecie Państwo niezwłocznie powiadomieni.

  Prosimy zapoznać się z treścią listu Pana Marka Delimat do Prezesa Jarosława Kaczyńskiego:

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/inicjatywy/item/517-ostatni-list-do-premiera-jaros%C5%82awa-kaczy%C5%84skiego

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl
  Na układ z UKŁADEM
 • Na układ z „układem”
  http://wroclawskikomitet.nowyekran.pl/post/28860,na-uklad-z-ukladem
  Kaczyński zrobi koalicję z PSL i częścią rozbitej Platformy.
 • Rewelacja !!!
  Gratulujemy Carcajou bicia braw przez Macierewicza na imprezie PiS pod patronatem Nowego Ekranu!!!
  Macierewicz bije brawo Carcajou na imprezie PiS pod patronatem Nowego Ekranu
 • Potrzebna konsekwencja w ocenie i działaniu
  Naszym zdaniem to niezwykle ważny apel, dokumentujący kulisy przygotowań do obecnych wyborów parlamentarnych w ujęciu poszczególnych podmiotów politycznych i wskazujący na wybrany aspekt przyczynowo-skutkowy kolejnej porażki środowisk patriotyczno-narodowych. Zwraca uwagę uchwytna w skali Polskiej tendencja rozjeżdżania się partykularnych priorytetów liderów i zarządów partii z wypadkową oczekiwań i dążeń tych organizacji an mass.

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl
  List otwarty do liderów i zarządów partii patriotycznych
 • Kibice Polscy,
  Daliście ostatnio wiele razy dowód swoich przekonań patriotycznych i przywiązania do narodowych tradycji o chwały. Reprezentujecie zatem wartości, które w Polsce są systemowo zakazane i z polskich serc rugowane. Antynarodowy, zdradziecki układ „okrągłego stołu”, broniąc się przed odpowiedzialnością za zniszczenie Polski i uczynienie z Polaków pariasów Europy, robi wszystko, aby świadomość ta nie dotarła do naszego społeczeństwa. Efekty jednak tego, wymierzonego w Ojczyznę, totalitarnego, lichwiarskiego systemu są już dzisiaj nie do ukrycia. Mimo kłamstw i manipulacji medialnych odczuwamy je wszyscy, ale podzieleni i skłóceni przez okrągłostołowe partie, jeszcze niewiele możemy zrobić. Wy natomiast, dzięki swojej organizacji i masie staliście się dla tego systemu uosobieniem zagrożenia, i to w was wymierzona jest teraz główna jego złość; i to na was szykowane są wciąż nowe siły różnego rodzaju „służb porządkowych”, dozbrajanych w coraz to bardziej nieludzkie narzędzia przemocy.

  To wy dzisiaj wskazujecie udręczonym Polakom, co to znaczy być razem i jaka to wielka siła, i jak bardzo tej jedności i tej siły boi się antypolski system. Podziwiamy was i jesteśmy wam wdzięczni za tę postawę i ten przykład. Nie dajcie się skłócić i podzielić, bo być może nieodległy jest dzień, gdy dołączy do was reszta Narodu. Miejcie jednak na uwadze chytrość i przebiegłość pokomunistycznych partii wyrosłych z „okrągłego stołu”: jedne będą z wami walczyć a drugie zabiegać o wasze względy, tylko po to aby was zniszczyć.

  Czołem Kibice Polscy

  Marek Delimat
  Grupa Inicjatywna
  Wrocławskiego Komitetu
  Patriotycznego
  http://www.wroclawskikomitet.pl
  Skandal w Pradze!
 • Niech gonią króliczka do utraty tchu !!!
  Wydaje się, że wielka absencja wyborcza, odzwierciedlająca gniew i protest Polaków w stosunku do największej w historii Polski, zdrady Narodu, której dopuściły się partie wytworzone przez pokomunistyczny układ „okrągłego stołu”, jest i bardzo możliwa, i może się okazać niezwykle skuteczna. Uprawiana od dwudziestu z górą lat, wyniszcząca Ojczyznę mistyfikacja, polegająca na rotacyjnym odgrywaniu roli „partii rządzącej” i „jedynej partii opozycyjnej” może w wyniku takiego niemego buntu, zostać odarta z zasłony pozoru, a zdradzieckie porozumienie, stracić realne podstawy społecznego funkcjonowania.

  Pozwólmy więc im wszystkim jeszcze raz gonić króliczka, którego nigdy nie zamierzali złapać, ale tym razem do utraty tchu.

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl/
  PIS znów w RM epatuje aferami i na tym opiera propagandę wyborczą.
 • I jak Polacy mają się nie pogubić - przecież to bliski człowiek Jarosława Kaczyńskiego
  Bielecki to kandydat PiS-u na prezydenta Warszawy. Dopiero co zmroziła nas informacja, że na Śląsku z list tej partii startują RAŚ-owcy. O Wrocławiu już nawet nie warto wspominać, gdyż Grzegorz Braun wystarczająco precyzyjnie zdiagnozował i nagłośnił tę sytuację - "układ wrocławski".

  Co i kogo naprawdę reprezentuje ta organizacja poza odgrywaniem roli tzw. "jedynej partii opozycyjnej"?!!

  Redakcja Serwisu
  http://www.wroclawskikomitet.pl/
  CZESŁAW BIELECKI - MOJA WIZJA WARSZAWY (video)
 • warunek sine qua non
  "Najpierw sztab wyborczy - jeśli ma być sprawny, to nie montowany tylko przez warszawkę, bo wejść mają do niego zacne osoby z całej Polski. Sama warszawka może sobie postawić w Redakcji tron i marzyć o wielkości panowania nad wirtualnymi niebytami."

  To bardzo ważny warunek sine qua non.

  Redakcja Serwisu
  www.wroclawskikomitet.pl
  Kalendarz wyborczy, dzwon i tron.
 • @konserwatystka
  Musicie skończyć z tym partyjniactwem bo zgubicie Polskę !!!

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/inicjatywy/item/225-skarga-w-sprawie-nieprawid%C5%82owo%C5%9Bci-w-sposobie-przeprowadzenia-zebrania-otwartego-w-dniu-17-stycznia-2011-r-zorganizowanego-i-przeprowadzonego-przez-cz%C5%82onk%C3%B3w-sygnatariuszy-dla-cz%C5%82onk%C3%B3w-wroc%C5%82awskiego-spo%C5%82ecznego-komitetu-poparcia-jaros%C5%82awa-kaczy%C5%84skieg

  Redakcja Serwisu
  www.wroclawskikomitet.pl
  Przełom cywilizacyjny -Eureka!!!

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031